Stačilo jen natankovat a jet

Chyby ženy využil pohotový zloděj

21. listopadu 2019 09:49

Krádež

Partner článku – Eldar Taxi

     Velikou smůlu měla majitelka vozu Volkswagen Golf, které v pondělí 18. listopadu došel mezi Vranovem a Nemanicemi benzín. Žena vůz nechala odstavený vedle silnice s tím, že se pro něj později vrátí s kanystrem.
     Včera si žena uvědomila, že, zřejmě ve stresu ze situace, nechala vůz nejen odemčený, ale že zapomněla klíčky v zapalování. Ihned sice vyrazila na místo, její vůz už zde ale nebyl. Nenašla ho ani v okolí, a tak případ oznámila na policii.
     "Jednačtyřicetiletá žena oznámila na linku 158 zmizení svého vozu. Policisté Obvodního oddělení Domažlice provedli ohledání místa činu a šetření v okolí a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Po pachateli i po odcizeném vozidle pátrají," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační
     

Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.