Starce přepadli a zbili cestou z nákupu - POKRAČOVÁNÍ

Kriminalisté shánějí statečnou seniorku, která se muže zastala, pomozte jim i Vy!

středa 9. srpna 14:18, aktualizace středa 9. srpna 15:32

Loupež Pátrání

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Tento případ u Vás vzbudil veliké emoce, čemuž se samozřejmě nelze nijak divit a my Vám slíbili přinést nové informace.

Nabídky pomoci

     Hodně lidí se ozvalo s nabídkou finanční pomoci nebo věnování nového naslouchátka. Omlouváme se, ale je Vás tolik, že nemůže všem odpovědět individuálně. Prostřednictvím policie jsme seniorovi Vaše nabídky předali a pokud bude muž cokoli potřebovat, budeme informovat.

Policie pátrá po svědkyni! 

     Kriminalisté na případu intenzivně pracují a velmi naléhavě by potřebovali mluvit se seniorkou, která se napadeného muže slovně zastala, po čemž oba pachatelé z místa utekli neznámo kam. Tato žena by mohla pomoci k objasnění celého případu. Pokud ji někdo znáte, prosíme kontaktujte policii na lince 158.

Psali jsme v minulém článku

     Na první srpen asi nikdy nezapomene starý muž ze Skvrňan, který v požehnaném věku sedmasedmdesáti let vyrazil za bílého dne na obyčejný nákup do Lidlu na Vejprnické v Plzni ve Skvrňanech.
     Málokoho by napadlo, že zatím neznámí útočníci naleznou tolik drzosti, že si dokáží vyhlédnout v devět dopoledne na parkovišti obchodního domu takhle starého muže a napadnou ho. Bohužel se tak ale stalo.  
     K starému muži přiskočili dva útočníci a pokusili se mu z ruky vyrvat tašku s nákupem a peněženkou. Starý muž se sice pokoušel bránit, ale útočník se nerozpakoval udeřit takhle starého člověka pěstí do hlavy takovou silou, že mu vyrazil z ucha speciální naslouchátko. Po úderu následovaly kopy a starého muže nakonec naštěstí zachránila náhodná svědkyně, která vše zahlédla a útočníky vyplašila.
     Starý muž sice nákup a peníze ubránil, ale nyní má zničené speciální naslouchátko v ceně skoro dvaceti tisíc korun.

Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.