Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Starostlivý "taťka", měl prima kámoše

Opilý pěstoun vyrazil autem na policii řešit spor o dítě

8. července 2021 09:12 , aktualizace 09:47

Alkohol Zadržení pachatele

     Dvaapadesátiletý muž ze Sokolova přijel svým osobním vozem do Habartova, kde si měl vyzvednout chlapce, kterého má v pěstounské péči. Se ženou, u které byl chlapec na návštěvě, se ovšem muž pohádal, protože mu chlapce nevydala, a tak se naštvaný muž rozhodl řešit vše na policii.
     "Dvaapadesátiletý muž se vydal osobním vozidlem značky Škoda k obvodnímu oddělení Habartov, kde na něj u parkoviště již čekali policisté. Po příjezdu muž zaparkoval a s policisty začal řešit svůj problém. Jenže během toho policisté ucítili z muže alkohol, a proto ho vyzvali, aby se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. Té se dvaapadesátiletý muž podrobil a zkouška vyšla s pozitivním výsledkem 1,11 promile," popsal mluvčí policie.
     Jenže tím celý příběh ještě zdaleka nekončí, policisté si totiž při provádění dechové zkoušky všimli, že na zadní sedačce vozu, se kterým muž přijel, spí další muž. Policisté tedy spáče probudili a lustrací bylo zjištěno, že se jedná o třiatřicetiletého muže, který je v celostátním pátrání, protože nenastoupil do výkonu trestu odnětí svobody. Muž byl tedy zadržen a poté policejní hlídkou eskortován přímo do věznice.
     Dvaapadesátiletému, dnes již bývalému řidiči, policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto ilustrační

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.