Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Žena střet s autobusem nepřežila

Starší chodkyně zůstala zaklíněna pod koly autobusu, vyprošťovat ji museli hasiči

27. června 2023 10:55 , aktualizace 14:55

Doprava Nehody Smrt

     Včera krátce před pátou hodinou odpoledne došlo v Karlových Varech k tragické dopravní nehodě, při které byla starší žena sražena autobusem a zůstala zaklíněna pod jeho koly. Na místo samozřejmě okamžitě po nahlášení události vyjížděly všechny dostupné záchranné složky. Jako první byli na místě nedaleko hlídkující strážníci městské policie, kteří ihned přispěchali a začali ženě, která v tu chvíli byla ještě zaklíněna pod autobusem, poskytovat první pomoc.

     Hasiči seniorku za pomoci páteřové desky bez použití hydraulických nástrojů vyprostili zpod autobusu a předali ji záchranářům, kteří ji s rozsáhlými zraněními a ve velmi vážném stavu transportovali do nemocnice.

     "Třiačtyřicetiletý řidič autobusu vyjížděl z autobusové zastávky Tržnice, přičemž narazil do devětasedmdesátileté ženy, která přecházela pozemní komunikaci od nástupiště směrem k místnímu restauračnímu zařízení mimo přechod pro chodce. Po nárazu zůstala žena zaklíněná pod autobusem," popsal nám nehodu mluvčí policie.

     Bohužel přes veškerou snahu seniorka nehodu nepřežila. "O několik hodin později žena na následky zranění utrpěných při dopravní nehodě v nemocnici zemřela," doplnil informace mluvčí policie.

     Přesná příčina a okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření, řidič autobusu se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. 

Foto PČR a MP KV