Foto

Starý podvod stále zabírá - poznáte tohoto podvodníka?

Chcete půjčku? Dáte mi zálohu....

čtvrtek 10. srpna 13:03, aktualizace čtvrtek 10. srpna 13:09

Pátrání Podvodníci

Partner článku – Pletiva Dobrý

      Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po neznámém pachateli, který je podezřelý z možného spáchání přečinu podvodu. Protiprávního jednání se měl dopustit dne 18. července před sedmou hodinou večer v Plzni v prostorách vlakového nádraží.
     Po předchozí domluvě pachatel přislíbil poškozenému poskytnutí finanční půjčky ve výši 100 000 korun. Od poškozeného obdržel dohodnutou zálohu na náklady spojené se sjednáním půjčky ve výši 7 658 korun. Do současné doby však k poskytnutí peněžní půjčky ze strany pachatele nedošlo.

Popis pachatele: muž ve věku okolo 30 let, světlé pleti, krátce střižených hnědých vlasů a na očích měl nasazeny sluneční brýle. Oblečen byl do bílé společenské košile, tmavých oblekových kalhot a obutý do černých polobotek. V ruce si nesl pánskou kabelu černé barvy. Mluvil česky bez přízvuku.

      Žádáme všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na kamerovém záznamu, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158.

Foto a zdroj Policie ČR

Pletiva Dobrý

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení. Poradíme, jak zvolit pro zabezpečení vašeho pozemku to nejlepší řešení. Vše skladem v Ledcích u Plzně!