Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání Video

Na frekventovanou silnici někdo vypustil sedm štěňat a z místa ujel

Policisté po pachateli pátrají a samozřejmě velmi rádi přijmou informace od případných svědků

Autor: Petr Novák neděle 31. března 13:43 , aktualizace pátek 12. dubna 22:15

Pátrání Zvířata

Partner článku – Toyota Dolák


     V noci ze soboty na neděli se dosud neznámý pachatel na hlavní silnici mezi Rozvadovem a Přimdou, v blízkosti rybníku Václavák, dopustil naprosto nepochopitelného činu. U této velice frekventované silnice vyhodil sedm štěňat labradorského retrívra a evidentně mu bylo zcela jedno vysoké riziko, že štěňata někdo přejede nebo dokonce dojde k dopravní nehodě.


     Naštěstí pejsky našel myslivec, který tudy jel z lesa, zachoval se velice pohotově, štěňata odlákal do bezpečí na lesní cestu a kontaktoval policii. Policisté na místo přivolali specialisty z útulku Psí domov Nora, kteří zvířata odchytili. Podle vedoucího útulku byla štěňata vyděšená, bojácná a velice vyhladovělá.

     Je samozřejmě pravděpodobné, že štěňata ve zdánlivém stáří sedmi až osmi měsíců zde vyhodil někdo z blízkého okolí, ale není ani vyloučeno, že je přivezl někdo z nedalekého Německa.

     Policie samozřejmě velmi ráda přijme informace od případných svědků, kteří místem projížděli a všimli si něčeho podezřelého nebo kteří by mohli vědět, komu štěňata patří.Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.