Foto

Řidička se "pouze" ohlédla na svého psa

Vážnou dopravní nehodu na silnici mezi Stodem a Holýšovem šetří policie

pondělí 21. září 12:16 , aktualizace 12:18

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera kolem čtvrté hodiny odpoledne došlo k vážné dopravní nehodě na silnici mezi Stodem a Holýšovem.
     Řidička narozená v roce 1986 jela s vozidlem Citroen C4 ve směru jízdy od Holýšova na Stod. Na rovném a přehledném úseku silnice asi 400 metrů před Stodem se žena měla otočit dozadu do vozu na svého psa a během toho s vozidlem vyjela vpravo na krajnici, následně zpět na vozovku, kde dostala smyk. Poté přejela do protisměru, kde došlo ke střetu pravé zadní části jejího vozidla s přední částí protijedoucího vozidla Volkswagen Golf, které řídil muž narozený v roce 1954. Po nárazu pak ještě žena pokračovala s vozidlem přes travnatý příkop vlevo po směru jízdy do pole. Vozidlo Volkswagen Golf zůstalo stát uprostřed vozovky otočené levým bokem směrem na obec Holýšov. 

     Policisté na místě dopravní nehody provedli dechovou zkoušku u obou řidičů, které byly negativní. Při dopravní nehodě byli zraněni řidička i řidič a jeho spolujezdkyně. V šetření dopravní nehody policisté pokračují i nadále.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!