Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Strašlivá smrt

Tělo mrtvého muže dnes nalezli v septiku jeho domu

13. října 2019 16:07 , aktualizace 16:08

Smrt

     Dnes kolem poledne byl v Hradešicích, malé obci na Klatovsku ležící mezi Nalžovskými Horami a Horažďovicemi, nalezen mrtvý muž. Tělo bylo nalezeno v septiku na pozemku rodinného domu. Policisté místo uzavřeli, přivolali výjezd kriminální policie, který na místě provedl veškeré úkony a samozřejmě byl také přizván koroner. Tělo poté ze septiku vyzdvihli hasiči a po ohledání ho převzala pohřební služba.  
     Mluvčí policie nám potvrdila nález těla muže narozeného v roce 1951 v obci na Horaždovicku. Vyšetřování smrti muže samozřejmě převzali kriminalisté a byla nařízena soudní pitva.
     Dle našich informací zatím nic nenaznačuje cizímu zavinění na smrti muže, mělo se jednat o osobu v domě trvale žijící, která zde byla naposledy spatřena asi v pátek. Vše tedy zatím ukazuje na tragickou nešťastnou náhodu.

Foto: Ilustrační