Foto

Stražený chodec, střety vozů i převrácená auta

Záchranné složky od rána zasahují u většího množství dopravních nehod

pondělí 3. srpna 13:01 , aktualizace 13:07

Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Od brzkého rána zasahovaly záchranné složky u většího množství dopravních nehod.

     Před šestou hodinou ráno došlo na Karlovarské třídě v Plzni na úrovni restaurace U rytíře Lochoty ke střetu osobního vozu s chodcem. Podle záchranářů utrpěl pětadvacetiletý muž lehká zranění, se kterými byl transportován do nemocnice na Borech.

     Po desáté hodině dopoledne vyjížděly všechny záchranné složky do Dobřan, kde došlo k havárii osobního vozu Ford Focus do příkopu.
     "Řidič narozený v roce 1977 nepřizpůsobil rychlosti vozidla dopravně technickému stavu a povrchu vozovky a povětrnostním podmínkám a v mírné pravotočivé zatáčce vyjel s vozidlem mimo komunikaci," popsala tisková mluvčí policie. 
     Při havárii utrpěla zranění spolujezdkyně narozená v roce 1983, kterou záchranáři transportovali do Stodské nemocnice.

     K další havárii auta mimo silnici došlo před jedenáctou hodinou u Skviřína. Při této nehodě utrpěli zranění dva lidé, kteří byli také transportováni do Stodské nemocnice.

     Záchranné složky také zasahovaly u havárie vozu v Nepomuku, střetu dvou vozů mezi Radobyčicemi a Liticemi, střetu dvou vozů v Přemyslově ulici v Plzni a právě v tuto chvíli zasahují u převráceného vozu u Rakové na Rokycansku.

Foto PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.