Foto

Strážnému Pavlovi zlomili páteř, policie po pachateli pátrá

Řidič Mercedesu 3K68888 z místa nehody i od těžce zraněného muže uprchl

15. června 2019 12:02 , aktualizace 13:47

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek kolem čtvrté hodiny došlo v centru Plzně k vážné dopravní nehodě. Řidič vozidla Mercedes E270 3K6 8888 projížděl v protisměru jednosměrnou ulicí po Husově náměstí a vyjel na Husovu třídu, kde v plné rychlosti smetl zde po hlavní komunikaci projíždějící Škodu Fabia Bezpečnostní služby Tuebor General Security, kterou řídil strážný Pavel.
     Náraz byl tak silný, že Mercedes se po střetu odrazil, ještě přeletěl křižovatku a narazil do dalších zaparkovaných vozidel Nissan a Opel, zatímco již neřízená Fabia pokračovala, přejela chodník a narazila do domu.
     Ačkoli byl řidič bezpečnostní služby těžce zraněn, řidič Mercedesu se pokusil ujet, a když zjistil, že vrak je zcela nepojízdný, z místa pěšky utekl. Dle svědků byl řidič Mercedesu opilý a běžel směrem do centra.
     Policisté po tom, kdo v době nehody vůz řídil, intenzivně pátrají, dle našich informací je registrační značka dovedla ke starší majitelce vozu, která ale samozřejmě půjčení auta komukoli popřela.

      Obrací se na vás Pavlova rodina i jeho přátelé a kolegové z Tueboru, a prosí vás o pomoc. Pavel byl v noci transportován na urgentní příjem a nyní je hospitalizován na neurochirurgii ve Fakultní nemocnici Plzeň Lochotín se zlomeným krčním obratlem i dalšími zraněními. Pokud byste kdokoli věděl, kdo zmíněný stříbrný Mercedes E270 3K6 8888 dnes v noci řídil a z místa jím způsobené nehody zbaběle utekl, případně byli sami svědky střetu, prosíme informujte policii.

Foto: KP a hasiči

 


     

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.