Foto

Strážníci se včera prakticky nezastavili

Žena v celostátním pátrání, obvinění ze znásilnění, bezdomovci pod mostem, nalezená peněženka i krádež paliva

pátek 11. června 14:24 , aktualizace 15:20

Alkohol Bezdomovci Městská policie

Partner článku – Mraknet

Z nádrže u zaparkovaného auta unikalo palivo

     Včera odpoledne byli strážníci ze služebny Městské policie Lochotín upozorněni na zaparkované vozidlo Škoda na parkovišti v Gerské ulici, z něhož unikají provozní kapaliny. Hlídka bližším prověřením zjistila, že došlo k úmyslnému proražení palivové nádrže, kontaktovala provozovatele vozu a pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu záležitost předala k dalšímu šetření kolegům z Policie ČR.

Žena našla a odevzdala peněženku

     Poctivá nálezkyně odevzdala včera odpoledne strážníkům na Doubravce peněženku, kterou nalezla v obchodě, ve kterém pracuje. Portmonka neobsahovala žádné doklady ani indicie, které by vedly ke zjištění majitele, nebyla však prázdná, uvnitř byl větší finanční obnos. Strážníci si ověřili, že nepochází z trestné činnosti a zadokumentovali její obsah. Majitel si peněženku může vyzvednout v městských ztrátách a nálezech. 

Strážníky obviňovala, že ji chtějí znásilnit

     Krátce po poledni vyjelo několik hlídek městské policie k nahlášené rvačce několika podnapilých osob před halou Hlavního vlakového nádraží v Plzni. Silně opilá žena, která byla dle všeho i pod vlivem omamných látek při příjezdu strážníků strkala do kolemjdoucích, pokřikovala na ně, a i po několikeré výzvě strážníků se odmítala uklidnit. Následně se žena před strážníky začala svlékat, jednoho z nich obviňovat, že se jí pokouší znásilnit a vyzývat kolemjdoucí aby se jí zastali a strážníky zbili. Více v samostatném článku:

"Pomoc, policajt chce mě znásilnit!"

"Pomoc, policajt chce mě znásilnit!"

10. 06. 2021, 17:48, aktualizace 10. 06. 2021, 20:41

Opilá a zfetovaná žena na nádraží vyzývala kolemjdoucí k napadení strážníků

Ženu hledala policie

     Včera v podvečer prováděla hlídka městské policie ze stanice Územně strážní služby běžnou kontrolní činnost pod budovou Velkého divadla, kde spatřila ženu, která se nápadně podobala osobě v pátrání. Protože žena nemohla řádně prokázat svou totožnost, dorazili na místo policisté. Ti po ověření ženiny identity strážníkům potvrdili, že po této třicetileté Plzeňance pátrali. 

Bezdomovci pod mostem

     Přestupková komise ÚMO Plzeň 3 se bude zabývat záležitostí partičky lidí bez domova, která se zabydlela pod mostem v Tyršově ulici. Při včerejší kontrole zde strážníci zastihli dva muže a jednu ženu, kteří zde přebývali ve značném nepořádku. Strážníci trojici přiměli, aby nepořádek posbírala a vynesla na místo přístupné pro úklidovou firmu.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.