Foto

Dva celostátně hledaní i kolaps ženy na lavičce

Jeden hledaný byl u vyhořelé chaty, druhý na charitě a žena trpěla nesnesitelnými bolestmi zanedbaných nohou

čtvrtek 4. srpna 14:32 , aktualizace 14:45

Bezdomovci Městská policie

Partner článku – KS Therm

     Dobrou znalost tváří celostátně hledaných včera opět ukázala hlídka městské policie ze stanice Územně strážní služby. V průběhu odpoledních obchůzek totiž zajistila a předala státním policistům hned dva muže, jejichž jména figurovala v seznamu zájmových osob policie.

     V prvním případě se jednalo pětatřicetiletého Plzeňana, kterého strážníci objevili při kontrole Papírenského parku v Plzni na Slovanech. Zde muže objevili, když se probíral zbytky boudy, o kterou ho připravil sobotní požár. 

     Druhým zadrženým byl jednatřicetiletý muž z Klatovska, kterého strážníci poznali při hlídkové činnosti u zařízení Diecézní charity Plzeň v Cukrovarské ulici, i u tohoto muže se potvrdilo, že je veden v celostátním pátrání. 

     Po desáté hodině večer vyrážela hlídka strážníků také na žádost zdravotnické záchranné služby prověřit oznámení týkající se ženy na lavičce v parku v Krašovské ulici, která měla trpět velkými bolestmi a otoky nohou.
     "Na místě na hlídku městské policie již čekala pětapadesátiletá oznamovatelka. Po příjezdu strážníci zjistili, že postiženou je sedmapadesátiletá žena, kterou znají z komunity osob bez domova. Urputné bolesti nohou nedovolily ženě se postavit, navíc měla potíže s dýcháním. Strážníci proto zkontaktovali záchranáře a do jejich příjezdu se o ženu postarali," popsala tisková mluvčí městské policie.

Foto MP

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.