Němec při hádce na svou družku vystřelil

Případem střelby plynovkou na ubytovně se zabývají policisté

1. března 2019 10:26 , aktualizace 10:28

Alkohol Cizinci Napadení Ubytovny Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera po třetí hodině ráno vyjížděli policisté a záchranáři na ubytovnu v Draženově, kde mělo v rámci partnerské rozepře mezi mužem a ženou dojít k výstřelu.
     Podle našich informací je mezi oběma partnery vysoký věkový rozdíl, dvojice se podle místních často hádá a žena svého německého partnera z napadení obvinila již několikrát, i když si v minimálně několika případech zranění způsobila v opilosti sama.
     V tomto případě ale podle policie k napadení opravdu došlo, muž v hádce opravdu vytáhl plynovku a na ženu vystřelil.
     "Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Podezřelým je devětapadesátiletý cizinec. Ten měl včera po třetí hodině ráno v Draženově vystřelit z plynovky na svou pětadvacetiletou družku, které způsobil zranění. Dechová zkouška na alkohol dopadla u muže s negativním výsledkem, žena nadýchala 2,5 promile. 
     Muž byl zadržen a umístěn do policejní cely. Případem se policisté dále zabývají,"
uvedla tisková mluvčí policie.
     Nám se podařilo zjistit, že žena utrpěla pouze drobná poranění, projevující se prokrvácením kůže.

Foto ilustrační
     


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.