Foto

Střelba v Plzni

Zásahová jednotka intenzivně pátrá po ozbrojeném muži

21. března 2019 20:54 , aktualizace pátek 22. března 12:15

Napadení Zásahová jednotka Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

AKTUALIZACE: Střílel Pavel Straka narozený 8.10.1983

     Dnes v podvečer došlo v obytném domě číslo 19 na rohu Mikulášského náměstí a Radyňské ulice v Plzni ke střelbě. 

     Na místo dorazily hlídky policie včetně prvosledových hlídek vyzbrojených dlouhými palnými zbraněmi. Policisté prostor kolem domu uzavřeli páskou a na místo dorazila kriminální policie samozřejmě včetně výjezdu a následně i kriminalisté krajské kriminálky, kteří na Plzeňsku vyšetřují ty nejzávažnější trestné činy.
     Policie zatím odmítla komentovat k čemu v domě přesně došlo, ale podle našich informací zde střelbou ukončil muž hádku s druhým mužem, údajně o ženu. Podle informací záchranné služby však nebyl na místě nikdo zraněn, takže střely muže nezasáhly a tedy mohlo jít pouze o varovnou střelbu.
     Obsluha z pizzerie v přízemí domu nám uvedla, že byly slyšet asi dvě rány, ale že tomu nevěnovali pozornost, protože je nenapadlo, že by mohlo jít o střelbu.
     Vše bohužel nasvědčuje tomu, že ozbrojený pachatel uniká, na místo totiž dorazila i zásahová jednotka Plzeňského kraje, která po střelci společně s dalšími hlídkami intenzivně pátrá. 

     Všechny informace jsou zatím samozřejmě pouze předběžné, jsme na místě a vše pro Vás sledujeme. Budeme postupně aktualizovat.

AKTUALIZUJEME: „Poškozeným je muž narozený v roce 1977 a podezřelým je muž narozený v roce 1983,“ uvedla mluvčí policie s tím, že s ohledem na probíhající šetření nelze zatím více informací poskytovat. Policie po podezřelém i jeho vozidle stále pátrá.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.