Foto Video

Dvojnásobná vražda byla spíše popravou

Aktualizace článku "Milostný trojúhelník skončil dvojnásobnou vraždou"

18. ledna 2021 16:35 , aktualizace úterý 19. ledna 12:31

Vazba Vražda

Partner článku – Mraknet

      Nejsledovanějším případem posledních dnů je samozřejmě dvojnásobná vražda, ke které došlo v sobotu večer u Horního Slavkova. Nyní k ní přinášíme nové informace.

     Vše začalo telefonátem šedesátiletého Miroslav K. na linku 158, kdy nahlásil, že u Šibeničního vrchu v lese na sever od Horního Slavkova právě zastřelil svou přítelkyni i jejího milence a že nyní hodlá zastřelit i sebe. Na místo samozřejmě okamžitě vyjely nejbližší hlídky a bohužel informace se potvrdily. Na uvedeném místě skutečně u zaparkovaného vozidla ležela těla šestatřicetileté ženy a jednačtyřicetiletého muže, tedy osob, jejichž smrt volající nahlásil.
     Podle našeho zdroje byla vražda spíše podobná popravě a Miroslav K. oba usmrtil svou legálně drženou pistolí. Prvního měl usmrtit muže, pak ženu. Verze o střelbě z brokovnice uváděná některými médii se nezakládá na pravdě. Policisté na místě nalezli i Miroslava K., který nenašel k plánované sebevraždě dostatek odvahy a psychicky se zhroutil, takže si ho, samozřejmě pod dozorem policie, převzali lékaři.

     Policisté zjistili, že motivem dvojnásobné vraždy byla žárlivost, Miroslav K. měl být milencem zavražděné ženy a vzhledem k podezření z nevěry na místo dvojici sledoval a poté vraždil. Ženu neváhal usmrtit, i když dobře věděl, že je matkou tří nedospělých dětí.
     Po zlepšení zdravotního stavu muže ho kriminalisté mohli vyslechnout a zahájit jeho trestní stíhání. V současné době je Miroslav K. obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Policejní vrchní komisař také podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby a na rozhodnutí soudu o vazbě si obviněný počká v policejní cele.

AKTUALIZACE: 19. 1. : Na základě rozhodnutí soudu byl šedesátiletý muž vzat do vazby.

Foto a video PČR

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.