Foto

Střet auta s motocyklem

Při nehodě na kruhovém objezdu byl zraněn starší motocyklista

úterý 9. srpna 08:14 , aktualizace 09:35

Doprava Nehody

Partner článku – KS Therm

     Dnes v sedm hodin ráno došlo na kruhovém objezdu v Plzni Křimicích k dopravní nehodě, při které se střetl motocykl Jawa Mustang s vozem Škoda. Osobní vůz řídil mladý řidič, motocykl senior.

      Z místa bylo hlášeno zranění motocyklisty, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody, zlikvidovali menší únik provozních kapalin a zajistili řízení provozu, zatímco záchranáři si do péče převzali lehce zraněného muže narozeného v roce 1947 a transportovali jej do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.

      Policisté nyní na místě šetří veškeré okolnosti nehody.

Aktualizace:

     "Řidič vozidla značky Škoda Octavia narozený v roce 1990 nedal při nájezdu na kruhový objezd přednost řidiči motocyklu značky Jawa narozenému v roce 1947, který již jel po kruhovém objezdu. Test na přítomnost alkoholu byl u obou řidičů negativní," uvedla mluvčí policie.

Foto KP, HZS


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.