Foto

Autobus na Slovanech zničil osobní vůz

Viníkem nehody je řidič autobusu jedoucí po tramvajových kolejích

středa 21. února 11:25 , aktualizace 14:38

Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     V noci na dnešek před jednou hodinou ráno došlo v Plzni na Slovanech na křižovatce Koterovské a Plzenecké ulice ke střetu autobusu s vozem Ford Fiesta. Dle mluvčí policie za nehodou stojí neohleduplná jízda řidiče autobusu.
     "Jeli jsme po hlavní a po tramvajových kolejích se přiřítil autobus, který zatáčel do Plzenecké ulice a narazil do nás z boku," uvedl nám cestující z osobního vozu.
     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, oba řidiči prošli dechovou zkouškou na alkohol s negativním výsledkem a policisté věc na místě vyřešili v blokovém řízení.

     V původním článku jsme mylně uvedli, že viníkem nehody je řidič osobního vozu. Za tuto chybu se omlouváme, ačkoli nevznikla u nás. Jedinou naší možností jak zjišťovat informace o průběhu dopravních nehod je vznést dotaz na Policii ČR. V tomto případě nám bohužel policista omylem uvedl jako viníka druhého řidiče. Policie se za to naším prostřednictvím omlouvá.
     S účastníkem nehody, kterého jsme díky omylu policie označili jako viníka, jsme se telefonicky spojili a omluvu mu předali.


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost