Foto

Střet čtyřkolky a auta - aktualizováno

Na Rokycanské došlo k vážné dopravní nehodě

sobota 14. května 18:07 , aktualizace 19:48

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

    Dnes v pět hodin odpoledne došlo v Plzni na křižovatce ulic Rokycanská x Masarykova x Dlouhá k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz Renault se čtyřkolkou. Vzhledem k tomu, že podle volajících mělo dojít k vážnému zranění jezdce, na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

    Záchranáři si do péče převzali zraněného muže narozeného v roce 1972 a po nezbytném ošetření na místě ho transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Hasiči spolupracovali se záchranáři, zajistili místo události, sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a provedli protipožární opatření. 

     Svědci nám na místě uvedli, že řidička podle nich zřejmě do křižovatky vjela na červenou a náraz jejího vozu šel přímo na bok čtyřkolky. Policisté podrobili řidiče i řidičku dechovým zkouškám na alkohol, které vyšly s negativním výsledkem.
     Nehodu v současné době policisté stále ještě šetří. Čekáme na jejich zprávu a po obdržení ji doplníme.

19.45  Aktualizace:

     "Žena narozená v roce 1969 jela s vozidlem značky Renault Rokycanskou třídou ve směru od centra, na světelné křižovatce ulic Rokycanská x Dlouhá nerespektovala světelné signalizační znamení “Stop” a došlo ke střetu s projíždějící čtyřkolkou," popsala nám mluvčí policie průběh nehody, což potvrdilo dříve uveřejněné informace od svědků.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!