Foto

Dvě dopravní nehody, bouralo se v Plzni i u Klatov

Pro čtyři děti začaly prázdniny zraněním při dopravní nehodě

sobota 27. června 15:25 , aktualizace 18:12

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes v půl třetí odpoledne došlo v Plzni v Hrádecké ulici ke střetu dvou osobních vozidel. Vzhledem k tomu, že při nehodě došlo jak k lehkému zranění jedné osoby, tak i k úniku provozních kapalin, na místo vyjížděli i hasiči.
     K nehodě mělo dle svědků dojít tak, že řidička s vozem Škoda sjížděla ze Hřbitovní ulice a nedala přednost vozu Opel, který jel od konečné trolejbusu a odbočoval do Hrádecké.
     Hasiči zlikvidovali pomocí sorbentu vyteklý olej. Nehodu na místě šetří policisté, zatím je jisté, že oba řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.

     V té samé době došlo i k dopravní nehoda dvou osobních automobilů u obce Dehtín na Klatovsku. I zde zasahují všechny záchranné složky a záchranáři z místa transportují čtyři děti, všechny naštěstí jen s lehkými zraněními. Děti jsou transportovány za doprovodu maminek do Klatovské nemocnice.
     "Řidička narozená v roce 1977 ze Sušice jela s vozidlem Subaru ve směru od Kokšína na Dehtín. Před uvedeným vozidlem jel řidič narozený v roce 1981 z Plzně s vozidlem Opel Zafira, který před zatáčkou zpomalil a řidička s vozidlem nedodržela bezpečnou vzdálenost a přední částí narazila do zadní části, kdy Subaru vjelo vpravo mimo komunikaci a zůstalo v pozici na levém boku. Dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky. Odhadnutá škoda činí 450 tisíc korun," popsala nehodu mluvčí policie.

Další dnešní dopravní nehoda:

Pátrání po možném viníkovi nehody je ukončeno

Pátrání po možném viníkovi nehody je ukončeno

29. 06. 2020, 15:58

Policisté děkují všem svědkům, kteří se ozvali a pomohli tak nehodu objasnitVochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!