Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Hromadná dopravní nehoda

Při nehodě dvou aut a dvou motocyklů byli zraněni dva lidé

28. června 2021 10:23 , aktualizace 10:41

Nehody

      V sobotu v půl jedné odpoledne došlo mezi Klatovy a Chaloupkami k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy s motocyklem a další motocykl na místě havaroval. "Třiadvacetiletá řidička s osobním automobilem Fiat Panda jela ve směru od Klatov na Chaloupky, chtěla odbočit vlevo a zapnula znamení o změně směru jízdy, přičemž dávala přednost protijedoucí skupině motocyklistů. Za řidičkou jedoucí jednasedmdesátiletý řidič s vozidlem Peugeot 306, ale nepřizpůsobil rychlost jízdy, nedodržel dostatečnou bezpečností vzdálenost a jejího stojícího vozidla si všiml pozdě, načež reagoval prudkým brzděním a stržením řízení vlevo," popsala tisková mluvčí policie s tím, že následně došlo hned k několika střetům.  Peugeot narazil do zadní části Fiatu a odmrštil ho do pravého silničního příkopu. Následně do Peugeotu narazil jeden z protijedoucích motocyklistů na stroji Yamaha a po střetu havaroval do příkopu. Další z motocyklistů na Hondě se snažil zabránit střetu prudkým bržděním, jehož následkem spadl na silnici.
      K hromadné nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzal zraněné. Do nemocnice byl po ošetření na místě transportován jednatřicetiletý motocyklista s těžkým zraněním a řidička Fiatu s lehkým zraněním. 
      Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu Klatovy. 

Foto PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!