Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Čelní střet dvou vozů

Záchranáři z místa nehody transportovali zraněnou seniorku

26. září 2022 14:38 , aktualizace 15:07

Nehody Záchranáři

     Dnes před šestou hodinou ráno došlo na Klatovsku za Zavlekovem u odbočky na Hnačov k dopravní nehodě, při které se střetla osobní vozidla Audi A4 a Škoda Octavia.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, zatímco záchranáři si do péče převzali spolujezdkyni z vozu Audi. "Z místa jsme transportovali ženu narozenou v roce 1950 s lehčími zraněními do Klatovské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Třiatřicetiletý muž z obce na Nepomucku s vozidlem Škoda Octavia jel ve směru od obce Hnačov ke komunikaci I. třídy číslo 22, chtěl odbočit vlevo na obec Zavlekov a přehlédl vozidlo Audi A4, s nímž jel řidič směrem na Klatovy. Následkem toho došlo ke střetu," popsala okolnosti nehody tisková mluvčí policie s tím, že nehodou se policisté dále zabývají.

Foto HZS

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.