Foto

Střet elektrokola s autem šetří policie

Cyklista místo cyklostezky vjel na kruhový objezd, po střetu s autem skončil v nemocnici

20. června 2018 09:25

Cyklista Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

    Včera po třetí hodině odpoledne došlo na kruhovém objezdu ulic Havlíčkova, Jiráskova, Chodská a Hruškova v obci Domažlice k dopravní nehodě. 
     "Střetlo se zde osobní vozidlo tovární značky Škoda Roomster, které řídil sedmačtyřicetiletý muž na kruhovém objezdu ve směru z ulice Havlíčkova do ulice Chodská, s jízdním elektrokolem tovární značky Merida, které řídil sedmašedesátiletý na kruhovém objezdu ve směru jízdy z ulice Havlíčkova do ulice Hruškova," popsala tisková mluvčí policie.
     Po střetu vozidel došlo k pádu cyklisty na vozovku. přičemž utrpěl zranění a byl převezen na ošetření do domažlické nemocnice. 
     Požití alkoholických nápojů u obou účastníků dopravní nehody policisté vyloučili dechovými zkouškami. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 10 tisíc korun, na jízdním kole na jeden tisíc korun. 
     "Šetřením dopravní nehody bylo zjištěno, že na vozidle Škoda Roomster byla jeden den propadlá technická kontrola a že cyklista neužil stezku pro cyklisty, která vede po pravé straně ulice Havlíčkova a pokračuje dále do ulice Hruškova. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto: PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!