Foto

Po střetu motocyklu s osobním vozem, zůstal motorkář těžce zraněný

Při nehodě vznikla třistatisícová škoda a motorkáře do nemocnice transportoval vrtulník

pondělí 10. srpna 09:29 , aktualizace 10:18

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V sobotu 8. srpna před šestou hodinou večer došlo na křižovatce u Dolní Lhoty na Klatovsku ke střetu motocyklu Harley-Davidson a vozu Škoda Octavia.
     "Dvaašedesátiletý řidič z Klatov jel s motocyklem ve směru od Janovic na Úhlavou na Klatovy a před křižovatkou u obce Dolní Lhota nedodržel dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za vozidlem tovární značky Škoda Octavia, které jelo před ním a jehož šestadvacetiletý řidič chtěl odbočit vlevo do obce Dolní Lhota. Přitom řidič s osobním vozidlem zastavil, neboť dával přednost v jízdě protijedoucím vozidlům. Motocyklista narazil zezadu do stojícího vozidla a spadl vpravo mimo komunikaci," popsala tisková mluvčí policie.
     Při dopravní nehodě utrpěl motocyklista vážná zranění, se kterým byl letecky transportován do nemocnice.
     "Požití alkoholu u obou účastníků dopravní nehody policisté vyloučili dechovými zkouškami. Celková škoda na motocyklu a osobním vozidle byla vyčíslena na 302 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech," doplnila mluvčí policie.

Foto PČR

 
Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!