Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Střet kamionu s trolejbusem

U dopravní nehody na Borských polích zasahují všechny záchranné složky

17. května 2023 12:51 , aktualizace 14:03

Doprava Nehody


     Dnes před půl dvanáctou dopoledne došlo na křižovatce ulic Univerzitní a U Nové Hospody k dopravní nehodě, při které se střetl kamion s trolejbusem linky 15 v němž cestovalo přibližně deset cestujících.

     Podle informací přímo z místa jel trolejbus z konečné zastávky směrem k Folmavské třídě, když mu nedal přednost řidič kamionu vyjíždějící z Univerzitní ulice, tedy z vedlejší ulice. Řidič trolejbusu se ještě na poslední chvíli snažil zabránit střetu, ale marně a kamion rohem kabiny narazil do pravého boku trolejbusu, přičemž vyrazil většinu jeho oken.


     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si převzali do péče jednu z cestujících, která při nehodě utrpěla zranění obličeje.

     Nehoda na křižovatce blokuje provoz, dopravu zde řídí policisté.

     Šetření nehody si převzali policisté, kteří u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a okolnostmi střetu se nyní na místě dále zabývají.

Aktualizace:

     Tisková mluvčí policie nám děj nehody potvrdila a doplnila, že kamion řídil muž narozený v roce 1975 a trolejbus muž narozený v roce 1974. Lehké zranění pak utrpěla žena narozená v roce 1973.
     Celková škoda způsobená při nehodě byla odhadnuta na tři čtvrtě milionu korun, policisté se nehodou dále zabývají. 


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.