Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Střet skateboardisty s autem

Po nárazu patnáctiletý skateboardista přeletěl celý předek vozu a dopadl na hlavu

13. října 2019 22:36 , aktualizace pondělí 14. října 10:37

Nehody

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek po půl desáté došlo v Plzni na křižovatce Karlovarské a Bolevecké ulice, u čerpací stanice Shell Pod Záhorskem, ke střetu skateboardisty se Škodou Octavia. Na místo okamžitě vyjeli policisté i záchranáři.
     Otřesení kamarádi sraženého mladistvého skateboardisty na místě uvedli, že jejich kamarád jel na skateboardu po chodníku na Karlovarské třídě směrem do centra a na přechod pro chodce podle nich vjel na červenou. Bohužel v té chvíli z centra přijížděl mladý řidič se škodovkou, chtěl odbočit do Bolevecké a na přechodu se s chlapcem střetl. Po nárazu pak asi patnáctiletý skateboardista přeletěl celý předek vozu a dopadl na hlavu
     Záchranáři  uvedli, že z místa nehody transportovali chlapce mladšího osmnácti let s podezřením na úraz hlavy do Fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně. Chlapec byl při vědomí.


 


     

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.