Žena střet s nákladním vlakem nepřežila

Na místo vyjel koroner a vyšetřování události převzali kriminalisté

sobota 6. srpna 00:31 , aktualizace 11:47

     V noci na dnešek před jedenáctou hodinou došlo v Chodové Plané nedaleko nádraží ke střetu nákladního vlaku se ženou nacházející se v kolejišti. Na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky. 

     Místní hasiči společně s drážními hasiči zajistili místo události a spolupracovali se záchranáři. Bohužel žena narozená v roce 1965 utrpěla rozsáhlá a devastační zranění, kterým na místě podlehla, takže lékař záchranné služby mohl již jen konstatovat její smrt a na místo vyjel koroner.
     Provoz na trati byl uzavřen a vyšetřování této smutné události převzali kriminalisté.

     Mluvčí policie nám již smrt ženy potvrdila s tím, že vše skutečně nasvědčuje tomu, že žena před přijíždějící vlak vstoupila úmyslně. "Dle prvotních informací měla žena narozená v roce 1965 vstoupit před přijíždějící nákladní vlak s 22 vagony jedoucí ve směru od Plzně na Cheb. Žena byla vlakem sražena a při střetu utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehla. Po dobu šetření a zadokumentování této události byla přes tři hodiny v tomto úseku hlavní železniční trať mezi Plzní a Chebem uzavřena. V současné době tachovští kriminalisté s pracovníky drážní inspekce prověřují všechny okolnosti nehody," uvedla mluvčí.

Foto ilustrační z jiné tragické železniční nehody