Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Při nehodě byl zraněn jeden člověk

Náklaďák zcela zdemoloval zadní část osobního vozu před sebou

10. května 2021 15:20 , aktualizace 15:20

Nehody

     Dnes před jednou hodinou odpoledne došlo v Oldřichovské ulici v Tachově ke střetu osobního vozu Mercedes a nákladního vozu Iveco.
     Protože z místa bylo hlášeno zranění jednoho z účastníků, vyjely na místo všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, záchranáři si do péče převzali zraněného.
     "Řidič vozidla značky Iveco narozený v roce 1973 jel po silnici od obce Oldřichov směrem do centra Tachova a přitom nedodržel dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za před nim jedoucím vozidlem značky Mercedes, jehož řidič narozený v roce 1961 odbočoval vlevo a s vozidlem zastavil z důvodu vyvoleného silničním provozem, kdy dával přednost protijedoucím vozidlům. Řidič Iveca narazil do zadní části Mercedesu," popsala tisková mluvčí policie s tím, že při tom došlo ke zranění spolujezdce narozeného v 1966, který cestoval v Mercedesu. Ten byl z místa transportován do nemocnice na ošetření.
     "Požití alkoholu u řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami a nehodou se i nadále zabývají," doplnila mluvčí policie.

Foto HZS

 


 

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.