Foto

Střet osobního vozu s nákladním

Devatenáctiletou dívku z místa letecky transportovali do nemocnice

středa 13. listopadu 15:38 , aktualizace 16:07

Partner článku – Eldar Taxi

     Dnes odpoledne došlo v Nýrsku v Komenského ulici ke střetu osobního vozu s nákladním. Z místa bylo hlášeno, že mladá žena zůstala po střetu v bezvědomí, takže na místo vyrazily všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník LZS.
    Záchranáři později uvedli, že z místa letecky transportovali devatenáctiletou ženu se středně těžkým zraněním, ale naštěstí již při vědomí, na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.
     Průběh a příčiny závažné dopravní nehody stále ještě šetří policisté.

Aktualizujeme:

     "Dvaadvacetiletá žena z Klatov jela společně se spolujezdkyní s vozidlem značky Peugeot 306 po vedlejší komunikaci ulicí Havlíčkova.  Na křižovatce nedala přednost jedoucímu vozidlu Iveco, se kterým přijížděl řidič po hlavní komunikaci zprava a došlo ke střetu.
      Zraněná spolujezdkyně z osobního vozidla, devatenáctiletá žena z Klatovska, byla leteckou záchrannou službou transportována do nemocnice v Plzni.
     Dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky,"
uvedli policisté.


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.