Foto

Střet tří aut na Slovanské třídě

Nehodu na místě stále ještě šetří policisté

sobota 6. srpna 13:49 , aktualizace 13:52

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne před půl jednou došlo na Slovanské třídě v Plzni ke střetu tří aut. Z místa bylo hlášeno možné zranění jedné osoby, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření, záchranáři si mezi tím převzali mladého muže se zraněním v obličeji a transportovali jej do nemocnice. Jeho zranění by naštěstí ale nemělo být vážné.

     Podle informací z místa jela všechna tři vozidla po Slovanské třídě ve směru z centra města ven.
     Žena středního věku, která řídila vůz Škoda, zřejmě nedodržela bezpečnou vzdálenost od Renaultu jedoucího před ní, nestačila pak zareagovat na jeho brzdění a narazila do něj. Renault byl poté nárazem ještě odražen do před ním stojící Mazdy.

     Nehodu na místě stále ještě šetří policisté, zatím můžeme uvést, že u všech řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!