Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet vozidla s chodkyní

Policisté hledají svědky dopravní nehody v Domažlicích a pátrají po totožnosti sražené ženy

3. května 2023 08:39 , aktualizace 08:52

Nehody Pátrání


     Policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo ve středu 26. dubna v 11:45 hodin v Poděbradově ulici v Domažlicích a během které došlo ke střetu osobního vozidla značky Hyundai s dosud neznámou chodkyní.

      "Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, kteří by mohli svými informacemi pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámé chodkyně.
     Řidič osobního vozidla tovární značky Hyundai při vyjíždění ze dvora bývalé prodejny ve směru na silnici I. třídy č. 22 z ulice Poděbradova do ulice Husova srazil neznámou chodkyni, která jeho vozidlo právě obcházela z pravé přední strany.
     Chodkyně po nárazu upadla na silnici, poté se sama zvedla, od řidiče nechtěla odvézt do nemocnice ani nežádala příjezd sanitky. Z místa následně odešla se starším mužem směrem k autobusovému nádraží. Žena byla ve věku kolem 25 let a na sobě měla část červeného oblečení. Údajně pospíchala do zaměstnání," popsala mluvčí policie s tím, že se mohlo jednalo o cizinku.     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě a pomoci s objasněním totožnosti neznámé chodkyně, se mohou přihlásit osobně na dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.