Foto

Vážná dopravní nehoda na křižovatce ulic Plaská, Studentská a Na Sudech

Jedno z aut se po nárazu převrátilo přes střechu

23. srpna 2023 16:27 , aktualizace 17:48

Doprava Nehody


     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo v Plzni na křižovatce ulic Plaská, Studentská a Na Sudech k dopravní nehodě, při které se střetly osobní vozy Mazda 6 a Škoda Octavia.

     Podle informací z místa jela řidička Mazdy po Plaské od centra rovně a řidička Škody Octavia po Plaské od Třemošné, přičemž odbočovala vlevo do ulice Na Sudech. V prostoru křižovatky pak došlo ke střetu, po kterém se Škoda převrátila přes střechu a zůstala stát v místě určeném pro přecházení zpět na kolech.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si převzali do péče obě řidičky.
     Obě ženy měly obrovské štěstí, z děsivě vyhlížejícího střetu vyvázly v podstatě bez zranění a po prohlídce záchranáři mohly být ponechány na místě.

     Okolnosti nehody, při které zjevně jedna z řidiček musela jet na červenou, nyní zjišťují dopravní policisté. Zatím můžeme uvést pouze to, že u obou řidiček vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami. 

     Nehoda v křižovatce blokuje provoz, průjezd je ale s opatrností možný.

Aktualizace: 

     Podle tiskové mluvčí policie bylo zjištěno, že do křižovatky na červený signál vjela řidička vozu Mazda. Policisté se nehodou dále zabývají.Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.