Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet vozů skončil dvěma zraněnými

Jednoho z mužů museli z vraku vyprostit hasiči, do nemocnice ho transportoval vrtulník LZS

úterý 19. září 17:32 , aktualizace 18:32

Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes po půl čtvrté odpoledne došlo na silnici mezi Plánicí a Vítkovicemi na Klatovsku k dopravní nehodě, při které se střetly  dva osobní vozy.

     Z místa bylo hlášeno zranění a zaklínění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby z Líní.

     Hasiči museli jednoho z řidičů z vraku vozu vyprostit a zároveň provedli zajištění místa i protipožární opatření. Záchranáři si do péče převzali dva pacienty. "Pozemní posádka si do péče převzala dvaadvacetiletého muže s lehčími zraněními, který byl transportován do nemocnice v Klatovech. Leteckou záchrannou službou byl na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín při vědomí transportován pětadvacetiletý muž se středně těžkými zraněními," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, k zaměření a dokumentaci nehody byli povoláni i specialisté z Drony SIT.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 2001 jel s vozidlem Fiat Scudo ve směru od Klatov na Plánici, kdy při průjezdu pravotočivé zatáčky zřejmě vlivem únavy přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Citroën, které řídil řidič narozený v roce 1998. Oba řidiči při dopravní nehodě utrpěli zranění a byli převezeni k lékařskému ošetření, provedené dechové zkoušky byly u obou negativní. Přesnou příčinou dopravní nehody se zabývají klatovští policisté," doplnila k nehodě tisková mluvčí policie

Foto HZS

Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.