Foto

Střet vozů u mostu Milénia

Za noční dopravní nehodou byla jízda na červenou

čtvrtek 23. června 10:12 , aktualizace 10:31

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

      V noci na dnešek těsně před desátou hodinou došlo na křižovatce ulic U Trati a Mikulášská v Plzni na výjezdu z mostu Milénia k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy.
      Podle informací přímo z místa zde řidič rozvážkové služby jedoucí s vozem Škoda přes most Milénia vjel do křižovatky na červenou a střetl se s vozem Audi vyjíždějícím z Mikulášské ulice. Při střetu utrpěla zranění spolujezdkyně z vozu Audi a k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Mladou ženu si do péče převzali záchranáři, kteří jí po ošetření na místě transportovali do nemocnice, zatímco hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny pomocí sorbentu.
      Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají. Křižovatka byla po dobu zásahu ve všech směrech uzavřena.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.