Foto

Pod vlivem drog zavinil u Třemošné nehodu s více zraněnými

Z místa nehody od zfetovaného řidiče uprchl zraněný spolujezdec

14. srpna 2019 14:39 , aktualizace 17:20

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Ke střetu dvou osobních vozů došlo před půl druhou odpoledne na křižovatce obchvatu Třemošné a silnice na Záluží, kde se srazily vozy Citroen a BMW.
     Z místa bylo hlášeno více zraněných a k nehodě tak vyjely všechny záchranné složky.
     Podle informací z místa ve voze Citroen cestoval starší pár, vůz BMW řídil invalida a vedle něj seděl spolujezdec.
     "Řidič vozidla BMW ročník 1981 jel ze směru od obce Třemošná a zřejmě nedal přednost osobnímu vozidlu Citroen Xsara, které řídil muž ročník 1949, jedoucímu od Mostu. Oba řidiči měli ve vozidlech další spolujezdce," popsala tisková mluvčí policie.
     Ještě před příjezdem záchranných složek z místa nehody uprchl spolujezdec z vozu BMW. Nelze vyloučit, že u sebe měl drogy, protože podle našich informací má řidič BMW právě za jízdu pod vlivem drog vysloven zákaz řízení.
     Hasiči zajistili místo události, poskytli osobám předlékařskou péči a invalidovi pomohli přestoupit na jeho invalidní vozík. Dvě osoby si převzala záchranná služba. 
     "Zzs z místa nehody transportovala muže ročník 1949 s lehčím zraněním a ženu ročník 1951 také s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice na Lochotíně," uvedla tisková mluvčí záchranářů.   
     "Alkohol u řidičů byl vyloučen dechovou zkouškou. U řidiče BMW proveden orientační test na omamné a psychotropní látky s pozitivním výsledkem," doplnila mluvčí policie.
     Tisková mluvčí policie uvedla, že silnice je uzavřena a objízdná trasa stanovena na Horní Břízu a Třemošnou. Příčina a průběh dopravní nehody je v šetření. 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.