Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

„Střílejí po nás! Natoč mě kámo!“

Video roku: Šílenec se natočil, když ujížděl pod palbou policie!

14. července 2019 16:42 , aktualizace pondělí 15. července 15:42

Drogy

     Tento článek byl nejčtenější za tento víkend a mnoho z vás nám napsalo, zda by bylo možné zveřejnit celý záběr policejní honičky a dopadení pachatele. Díky vstřícnosti vedení policie vám nyní můžeme vyhovět.

     Včera jsme jako první informovali o případu, kdy zfetovaný řidič vezoucí pervitin ujížděl před policejními hlídkami a s VW Polem se do policejních vozů dokonce pokoušel i najíždět, takže policisté museli zahájit palbu.
     Včera jsme ale ještě netušili, že skutečně existuje takový pitomec, který je schopen vlastní ujíždění před policií, včetně střelby, natáčet na svůj mobilní telefon. Nejenže mladí muži riskovali život svůj, životy policistů i každého, kdo v tu chvíli po silnici jel, ale také tím dodali policii špičkové důkazy o svém jednání. Video končí pouhé vteřiny před tím, než policisté oba mladíky vytáhnou z auta jak králíky z klobouku.
     Mladý muž se na svém profilu mimo jiné chlubí i fotografiemi z věznice Všehrdy, kde strávil posledních pár let, samozřejmě pořízených telefonem drženým na černo. Tyto fotky mu zajisté nový pobyt v tomto zařízení nyní zpříjemní. 

 Včerejší článek

     V sobotu dopoledne okolo desáté hodiny chtěli policisté zkontrolovat vozidlo Volkswagen Polo, řidič však nezastavil a začal před policisty vysokou rychlostí ujíždět. Policisté samozřejmě začali vozidlo pronásledovat.
     V pronásledovaném vozidle seděli dva muži, ujížděli od Strakonic směrem na Klatovy a dělali vše proto, aby policistům zamezili je zadržet. Mimo jiné se u Horažďovic snažili do policejního vozidla i najet, takže policisté museli použít služební zbraň a několikrát vystřelit. Poté policisté vozidlo pachatele předjeli, zablokovali a posádku zajistili.
     Ukázalo se, že vozidlo řídil muž narozený v roce 1990 s platným zákazem řízení, jen nedávno propuštěný z několikaletého výkonu trestu a test na přítomnost drog u řidiče detekoval metamfetamin a amfetamin, tedy pervitin. Ve vozidle byla také zajištěna další nažloutlá krystalická látka, dle všeho pervitin, který bude odeslán na kriminalistickou expertízu. 
     Řidič je momentálně umístěn v policejní cele v Klatovech a dle všeho o čeká obvinění hned z několika trestných činů a samozřejmě i návrat do vězení.

Foto:

1. rok 2015: "Jsem ve věznici Všehrdy!"
2. tento pátek: "Nově jsem si upravil auto!"
3. tato sobota: "Právě po mě střílí policie!"


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.