Nechutný striptýz na nádraží i napadení strážníka

Agresivní a vulgární opilce, včetně polonahé paní, museli řešit strážníci

15. listopadu 2019 18:15 , aktualizace sobota 16. listopadu 09:54

Alkohol Městská policie Napadení Záchytka

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Silně opilou ženu chtěli ve čtvrtek strážní vlakového nádraží pro nevhodné chování vykázat z haly. Žena však nejen, že odmítala odejít a strážné i přivolané strážníky začala hrubě urážet. Halu odmítala opustit i přes výzvu strážníků, a když se vulgárně křičící ženu rozhodly z haly vyvést, začala se bránit, vysmekla se jim a z nepochopitelného důvodu se začala svlékat.
     "Svým jednáním žena vzbudila veřejné pohoršení a dopustila se přestupku proti veřejnému pořádku. Protože žena nekontrolovala své chování a ohrožovala veřejný pořádek, odvezla jí hlídka městské policie střízlivět na záchytku," uvedla tisková mluvčí strážníků.
     Přestupkové jednání, kterého se dopustila, s ní bude vyřešeno po vystřízlivění. 

     Večer si v sadech Pětatřicátníků všimla hlídka strážníků zjevně opilého muže, který opakovaně vstupoval do vozovky.  Jakmile se ho pokusili upozornit na jeho nebezpečné jednání, začal je 45letý muž slovně urážet.
     Hlídka muže vyzvala, aby se legitimoval, a když si pak začal jeden ze strážníků jeho údaje zapisovat, pokusil se ho opilec udeřit do obličeje. Na to ale pohotově zareagoval druhý strážník, který úder zachytil a za pomoci páky svedl útočníka na zem, kde mu nasadil pouta.
     Dechovou zkoušku muž odmítl se slovy, že vypil dva litry vína a je opilý.
     Jelikož byl ve stavu, kdy neovládal své chování, a narušoval veřejný pořádek, rozhodli se ho strážníci také odvézt k vystřízlivění na záchytku. 

Foto: ilustrační, ze staršího, prakticky identického případu, kdy se na nádraží před strážníky začala svlékat žena


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.