Foto

Střety aut, havárie i převrácená vozidla

Deštivé počasí - od rána záchranné složky vyjíždějí k velkému množství nehod

čtvrtek 13. května 14:47 , aktualizace 18:12

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Prestol Holding

      Vlivem deštivého počasí dnes záchranné složky od rána vyjíždějí v velkému množství dopravních nehod, v současné chvíli jich je hlášeno již více než patnáct. Přinášíme informace k některým z nich.

      Krátce po sedmé hodině ráno řidiči, který jel Škodou Octavia ve směru od Smedčic na Chrást, z pravého vodního příkopu padl na přední část vozidla vzrostlý strom. Řidič narozený v roce 1986 neutrpěl naštěstí žádná zranění.

      O dvě hodiny později řidička vozidla Škoda Octavia, která jela ve směru od Pavlovska na Rokycany, v levotočivé zatáčce nepřizpůsobila rychlost jízdy a na mokré vozovce vjela na krajnici, kde se vozidlo dostalo do smyku, a havarovala do pravého silničního příkopu, kde se vůz převrátil. I tato havárie se naštěstí obešla bez zranění. 

      Před desátou hodinou dopoledne došlo v ulici 5. května v Klatovech k zadnímu střetu dvou vozidel. Záchranáři z místa transportovali ženu narozenou v roce 1958 s lehkým zraněním do Klatovské nemocnice.

     K další havárii, při které se vůz převrátil došlo krátce po poledni u Svéradic. Tato havárie se naštěstí obešla bez zranění a policisté jí ještě šetří.

     Po druhé hodině odpoledne došlo za Žihlí ve směru na Pohvizdy k převrácení kamionu s železným materiálem do silničního příkopu. Havárie se obešla bez zranění.

     Další nehoda:

Vážná nehoda, řidiče našli v bezvědomí

Vážná nehoda, řidiče našli v bezvědomí

13. 05. 2021, 15:18, aktualizace 13. 05. 2021, 18:08

Muže letecky transportovali ve velmi vážném stavu na Emergency

Foto PČR a HZS

 Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost