Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Stupidní zábava skončila poškozením policejního vozu

Dívka chtěla být zajímavá na sociálních sítích a nyní je obviněná ze dvou trestných činů

Autor: mn středa 7. února 15:08 , aktualizace 15:18

Policie Vandalství


     Policisté se zabývají případem ze soboty 20. ledna, kdy v Klatovech došlo poškození zcela nového policejního vozu.
     "Policisté z obvodního oddělení prověřovali oznámení v jednom z klatovských podniků, před který zaparkovali nové služební vozidlo Škoda Kodiaq, které jim bylo do služby přiděleno pouhý den předtím.
     Během provádění úkonů uvnitř bistra se na vozidlo zaměřila skupinka dívek, která stála opodál. Jedna z nich vylezla na kapotu, kde začala pózovat a některé z dívek ji fotily a natáčely. Poté dívka z vozidla slezla, kopala do předního kola a nakonec automobil ještě poplivala,"
popsala incident tisková mluvčí policie s tím, že záznam svého "hrdinského" výkonu dívka následně zveřejnila na svém účtu na sociální síti.

     Při tomto jednání dívka promáčkla kapotu, poškrábala lak a způsobila tak škodu, která byla odhadnuta na více než 20 tisíc korun. 

     "Policisté pachatelku ztotožnili a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci. O několik dní později dvacetileté dívce sdělili podezření z uvedeného jednání," doplnila ještě mluvčí policie. 

Foto ilustrační z obdobného případu, ke kterému došlo v Praze

iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.