Foto

Krádež pivních sudů na Slovanech

Policie pátrá po muži, který se ukradené sudy snažil prodat

středa 12. ledna 11:27 , aktualizace 11:34

Krádež Pátrání

Partner článku – Jídlonoš

     Policisté se zabývají případem krádeže, při které v době mezi 22. a 26 prosincem v Plzni na Slovanech pachatel vnikl prostříháním pletiva plotu na zahradu rodinného domu ve Strmé ulici v Plzni Slovanech. Zde z krytého stání odcizil větší množství prázdných pivních sudů. "Z pozemku u rodinného domu zmizely zálohované pivní sudy za více než 20 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie.

     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a porušování domovní svobody a po pachateli i odcizených sudech začali pátrat.

     V rámci objasňování tohoto případu se policistům podařilo získat kamerový záznam, na kterém je zachycen muž podsadité postavy vysoké 173 -178 cm, zdánlivého stáří 30 až 40 let, světlé pleti, se strništěm a špinavě blonďatými vlasy, který plynnou češtinou nabízel tyto sudy k prodeji. Muž na sobě měl černou kšiltovku, černou vestu s bílým potiskem na pravém i levém rameni, bílou mikinu s černým lemem na konci rukávu, šedé kalhoty s laclem a černou sportovní obuv. Muž sudy přivezl dodávkou Mercedes Sprinter bílé barvy.

     Fotografie z videozáznamu nejsou bohužel moc kvalitní a muži na nich není rozpoznat obličej, je však možné, že by ho někdo mohl poznat podle postavy, oblečení či vozidla.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí