Foto

Taxikář převážel drogy

Při kontrole vozidla Taxi, po pozitivním testu řidiče na drogy, byl nalezen i pervitin

pátek 11. června 15:42 , aktualizace 18:59

Drogy

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

      V úterý 6. dubna po jedenácté hodině večer policisté na Chodském náměstí v Plzni zastavili a kontrolovali řidiče vozu taxislužby. V průběhu kontroly se řidič podrobil i testu na omamné a psychotropní látky, který vyšel s pozitivním výsledkem na pervitin. Policisté proto přistoupili i k prohlídce jeho vozidla. "Při prohlídce vozu byly nalezeny dva sáčky s bílou krystalickou látkou, které byly odeslány na expertízu," popsala tisková mluvčí policie. Taxikáře samozřejmě policisté převezli i na lékařské vyšetření spojené s odběrem krve.

      Ačkoli jsme o případu byli informováni již v dubnu, protože zajištěný taxikář stále popíral svou vinu, čekali jsme s vydáním článku až na výsledky laboratorních testů. Ty nyní dorazily a potvrdili, že v mužově krvi se pervitin vyskytoval pouze v minimálním množství, prokázaly ale, že obsahem obou sáčků nalezených ve voze byl pervitin.
      "Policisté muži narozenému v roce 1973 sdělili podezření ze spáchání trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu," doplnila dnes mluvčí policie s tím, že v případě prokázání viny taxikáři hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

     "Night Riders taxi se striktně distancuje od nekalého jednání výše uvedeného řidiče. Byla s ním okamžitě ukončena jakákoli spolupráce, neboť nevrhá špatné světlo jen na Night Riders, ale i na všechny kolegy taxikáře obecně. Night Riders taxi ctí veškeré zákony ČR a nemá s protiprávním jednáním výše uvedeného řidiče žádnou spojitost. Naším cílem je poskytovat bezpečnou, solidní a spolehlivou taxislužbu," uvedl nám k jednání dnes již bývalého taxikáře zástupce společnosti Night Riders taxi.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…