Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

V Berounce bylo nalezeno lidské tělo bez hlavy - aktualizace a video

Kriminalisté stále intenzivně pracují na děsivém ranním nálezu v Plzni

12. ledna 2023 14:55 , aktualizace 15:38

Hasiči Smrt

Aktualizace:

     Kriminalisté stále usilovně pracují na případu nálezu bezhlavého těla z dnešního rána. K Lávce u Svatého Jiří byl mimo jiné povolán i policejní psovod se speciálně vycvičeným psem, koryto řeky propátrávali hasiči na člunu i policejní potápěči, přizváni byli specialisté z firmy Drony SIT a také soudní znalec.
     Policie dosud neuvedla, zda byla hlava zemřelého nalezena, ale pouze to, že jeho totožnost zatím není známa.
     Podle tiskové mluvčí policie by více informací mohla přinést nařízená soudní pitva, která proběhne v průběhu zítřka.


Původní článek:

     Děsivý nález čekal dnes ráno na náhodného kolemjdoucího u řeky Berounky v Plzni Doubravce. Přímo pod Lávkou u Svatého Jiří vedoucí z Doubravky na Bílou Horu za soutokem Úslavy a Berounky, totiž na hladině spatřil plovoucí tělo muže.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči tělo vynesli z vody, ale muži již bohužel vzhledem k devastačnímu zranění, konkrétně dekapitaci, samozřejmě nebylo pomoci a lékař mohl pouze konstatovat jeho smrt. Na místo proto vyjeli kriminalisté a povolán byl i koroner k ohledání těla. 

     Policisté nyní prohledávají okolí a pátrají nejen po hlavě zemřelého, ale také po veškerých dostupných stopách, které by mohly přispět objasnění mužova úmrtí. 

     „Okolnosti úmrtí muže jsou v současné době předmětem šetření, byla nařízena soudní pitva a případem se intenzivně zabýváme,“ uvedla tisková mluvčí policie. 

Připravujeme další podrobnosti