Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Teprve osmnáctiletá řidička křižovatkou projela jako tank

Ranní dopravní nehoda zkomplikuje dopravu na frekventované křižovatce u Zlaté Belánky

17. května 2022 08:58 , aktualizace 09:19

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes těsně před osmou hodinou ráno došlo na křižovatce ulic Klatovská, Borská a U Trati k dopravní nehodě osobního vozu Fiat Punto. 

     Podle informací přímo z místa se zde mladá řidička jedoucí po Klatovské třídě směrem od centra rozjížděla ze semaforu, náhle ale vybočila vpravo, přejela středový ostrůvek Borské ulice, kde zdemolovala světelné značení, poškodila obrubník a pokračovala dále na chodník před budovu Zlatá Belánka, kde její jízdu konečně zastavil sloup semaforu.

     Je obrovským štěstím, že se na tomto frekventovaném místě zrovna nenacházeli žádní chodci. Zranění tak utrpěla pouze mladá řidička.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali mladou ženu. "Ženu narozenou v roce 2004 transportujeme s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Bory," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti dopravní nehody na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že požití alkoholu u řidičky vyloučili dechovou zkouškou. Podle svědků ale řidička na místě tvrdila, že se jí již před nehodou udělalo špatně a co se dělo v křižovatce, si prý vůbec nepamatuje.

      Kvůli opravě poškozeného semaforu bude v blízké době světelná signalizace na křižovatce na několik hodin vypnuta a doprava bude pravděpodobně řízena policisty.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!