Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Matka na pokraji otravy alkoholem opakovaně ohrozila život batolete

Žena s dvouletým synkem ve voze dvakrát bourala a pak nadýchala více než čtyři promile

23. prosince 2022 20:47 , aktualizace 20:53

Alkohol Nehody Záchranáři

     K naprosto nepochopitelné dopravní nehodě došlo dnes před třetí hodinou odpoledne v Tachově. Řidička vozu Audi A3 nejprve v Želivského ulici nacouvala do zaparkovaného vozu Seat a ačkoli způsobila dopravní nehodu, z místa okamžitě ujela a zamířila směrem do centra Tachova.

     Daleko ale nedojela, v nedaleké Rapotínské ulici nezvládla řízení a s vozem vyjela vpravo mimo vozovku, kde navíc ještě narazila do betonového mostku. Její vůz pak zůstal nepojízdný stát na silnici.

     Protože z místa bylo hlášeno nejen zranění a zaklínění řidičky, ale i to, že ve voze se nachází také malé dítě, k nehodě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.
     Již na první pohled bylo patrné, že řidička je značně opilá a bohužel se také potvrdilo, že ve voze je s ní ještě malý, vyděšený chlapeček. Ten ale naštěstí z obou nehod vyvázl bez zranění, zatímco žena, která se před jízdou nepřipoutala, skončila s rozbitým obličejem.
     „My jsme ženu transportovali do nemocnice Stod na chirurgii,“ doplnili nám informace záchranáři. Dítě narozené v roce 2020 bylo pečlivě prohlédnuto, a když bylo vyloučeno jeho zranění, bylo předáno do péče příbuzných.

     Jak jsme uvedli výše, všichni na místě jasně viděli, že žena je těžce opilá. Výsledek dechové zkoušky ale překvapil i zkušené policisty. "Žena narozená v roce 1986 se podrobila dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která ukázala 4,25 promile," sdělil nám tiskový mluvčí policie s tím, že byl nařízen odběr krve a na základě jeho výsledků je více než pravděpodobné, že žena bude obviněna z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.  
     Zároveň se případem v nejbližší době samozřejmě začne zabývat i Orgán sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD).


 
Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.