Se třemi promile řádila na dětském hřišti

Těžce opilou ženu, která na hřišti močila, kouřila, pila alkohol a nesrozumitelně křičela, řešili policisté dvakrát za 24 hodin

16. května 2022 11:34 , aktualizace 11:55

Alkohol Záchytka

     Dvakrát za necelých čtyřiadvacet hodin museli policisté vyjet řešit silně opilou ženu, která si ke svému řádění vybrala dětské hřiště v obci Dobřív na Rokycansku.

     Poprvé policisté na hřiště vyjížděli ve středu 11. května v půl jedenácté večer na oznámení, že zde žena ruší noční klid halasným křikem. "Policisté na místě ztotožnili jednačtyřicetiletou ženu, kterou vyzvali k dechové zkoušce. Odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo výsledek 3,02 promile alkoholu v krvi," popsala tisková mluvčí policie s tím, že žena byla zajištěna a převezena do protialkoholní záchytné stanice v Plzni k vystřízlivění. 

      Podle všeho se ale žena z události nijak nepoučila, po propuštění ze záchytky se znovu pořádně posilnila alkoholem a na hřiště vyrazila znovu. Ještě ve čtvrtek večer zde proto policisté museli zasahovat znovu, tentokrát nejen kvůli křiku.
      "Žena na dětském hřišti močila, kouřila, popíjela alkoholické nápoje a nesrozumitelně křičela. Policisté ji vyzvali k dechové zkoušce, která byla s výsledkem 2,90 promile alkoholu v krvi," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté ženu znovu zajistili a tentokrát si jí do péče převzal přítel, kterého se policistům podařilo sehnat.

       Ženino jednání v je v obou případech evidováno jako přestupek proti veřejnému pořádku a bude k dalšímu řešení předáno správnímu orgánu.

Foto ilustrační z podobného případu v Plzni

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.