Foto

Totálně opilý cizinec a hořící kontejner

Strážníci měli opět o zábavu postaráno

19. června 2019 09:52 , aktualizace 10:08

Alkohol Cizinci Městská policie

Partner článku – D.S.D. METAL plus

Do auta mu museli pomoci strážníci 

     Včera před jedenáctou dopoledne dostali strážníci městské policie oznámení, že se před restaurací v Bezručově ulici povaluje opilý mladý cizinec s lahví alkoholu v ruce.
     Hlídka proto vyrazila na místo, kdy po příjezdu nalezla zmíněného cizince na zdejší lavičce. Mladík byl tak opilý, že nedokázal se strážníky normálně komunikovat a na všechno jen pokyvoval. Vzhledem k tomu, že se nedokázal ani sám zvednout z lavičky, strážníci se ho rozhodli převézt do protialkoholní záchytné stanice. Muž však nezvládl ani chodit, a tak ho po celou dobu cesty k autu museli strážníci podpírat, aby neupadl a neublížil si. Kvůli jeho těžké opilosti se u muže nepodařilo provést dechovou zkoušku. 

Díky své všímavosti zabránili požáru 

     Dnes ve čtvrt na pět ráno si strážníci Městské policie Plzeň - střed všimli během ranní obchůzky v sadech 5. května dýmu. Ten vycházel z kontejneru na komunální odpad, a jak se ukázalo, už zde začínaly šlehat i plameny. Hlídka proto na místo okamžitě přivolala kolegy se služebním autem, jehož součástí výbavy je i hasící přístroj. Pomocí něj se podařilo vznikající požár uhasit a strážníci tak zabránili případným dalším škodám. 

Foto: MP

 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.