Tragická dopravní nehoda, jeden mrtvý

V noci vyjížděly záchranné složky k několika nehodám

sobota 10. listopadu 10:28 , aktualizace 11:50

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek došlo nedaleko Domažlic k tragické dopravní nehodě. Ve směru od Havlovic, asi dvě stě metrů za Domažlicemi, se převrátila Škoda Octavia přes střechu. Ve voze cestovali dva muži a spolujezdec zůstal po nehodě zaklíněný ve vraku. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky, ale zaklíněnému muži se již pomoci nedalo a utrpěl zranění neslučitelná se životem.
     Řidič byl, dle mluvčí záchrané služby, po ošetření transportován pozemní cestou se zraněním lehčího charakteru do Fakultní nemocnice Plzeň z důvodu závažného mechanismu nehody.
     "K havárii došlo krátce před druhou hodinou ráno na silnici vedoucí od Havlovic na Domažlice. Vozidlo tovární značky Škoda Octavia, řídil řidic narozený v roce 1981, vozidlo při projíždějí levotočivé zatáčky z přesně nezjištěných příčin vyjelo mimo komunikaci, kde se převrátilo přes střechu. Na místě zraněním podlehl spolujezdec narozený v roce 1972, řidič byl podroben dechová zkoušce s negativním výsledkem. Komunikace byla přibližně do šesti hodin uzavřena, nyní je plně průjezdná. Okolnostmi a přesnou příčinou se nyní zabývají policisté," uvedla mluvčí policie.

     Další vozidlo se převrátilo nedaleko Klatov ve směru na Nýrsko u křižovatky na Vacovy. Zde naštěstí utrpěl muž narozený v roce 1984 pouze lehké zranění a byl transportován do nemocnice v Klatovech.

Foto: Ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.