Foto Video

Tragická smrt muže v Dobrovského ulici - aktualizováno

Policisté uzavřeli ulici z obou stran a vyšetřování převzali kriminalisté

neděle 29. ledna 11:34 , aktualizace 11:44

Aktualizace:

     Mluvčí policie nám dnes k tomuto smutnému případu doplnil informace. Zemřelým byl muž narozený v roce 1940. Kriminalisté se případem dál intenzivně zabývají a byla nařízena soudní pitva.
     Podle informací z místa muž bydlel ve čtvrtém patře domu se svou paní a krátce před tragickou událostí byl přivezen z nemocnice. S největší pravděpodobností na jeho smrti nemá podíl nikdo jiný a jednalo se o sebevraždu.

Původní článek

    V sobotu večer po osmé hodině došlo v Plzni v Dobrovského ulici k pádu muže z okna. Na místo okamžitě vyjeli policisté i záchranáři, ale muži bohužel již nebylo možno jakkoli pomoci, protože utrpěl rozsáhlá a mnohočetná zranění, kterým na místě podlehl. Lékař tak musel konstatovat jeho smrt.


     Policisté společně se strážníky městské policie uzavřeli ulici z obou stran, takže dopravní podniky musely odklonit trasu trolejbusu linky číslo 16, která nyní jezdí ulicí 17. listopadu a zastávky Nemocnice Bory a Dobrovského jsou zrušeny bez náhrady.

     Lékaře záchranné služby vystřídal koroner a vyšetřování smrti muže převzali kriminalisté, kteří na místě v tuto chvíli zjišťují, jak k tragické události došlo.

     Na místě jsou i hasiči, kteří čekají až kriminalisté a koroner ukončí ohledání těla i místa, dojde k odvezení těla pohřební službou, aby poté mohli smýt velké množství krve, které zůstalo na chodníku.