Video

Smrt při nakládce v pivovaru

Záběry v žádném případě nejsou vhodné dětem či slabším povahám

5. ledna 2021 14:10 , aktualizace 14:34

Smrt

     Před koncem roku jsme informovali o tragické nehodě, ke které došlo v pátek 18. prosince ráno v Plzeňském Prazdroji. Do kamionu za pomoci vysokozdvižného vozíku nakládala žena palety s přepravkami piva, zřejmě přehlédla řidiče vozu, namáčkla ho ke korbě a následně ho prakticky zasunula i s paletou do vozidla. Během toho došlo k fatálnímu zranění dvaačtyřicetiletého muže ze středních Čech. 

     Dnes jsme k tomuto případu obdrželi i video. Upozorňujeme, že záběry v žádném případě nejsou vhodné dětem či slabším povahám.

     Na místo vyrazily všechny záchranné složky. Muž utrpěl velmi mimo jiné vážná poranění pánve i horní poloviny těla a v kritickém stavu ho záchranáři transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň. Během cesty se však jeho stav ještě zhoršil a musela proběhnout i resuscitace. Bohužel přes veškerou snahu záchranářů i následně lékařů muž v nemocnici svým závažným zraněním podlehl.
     Vyšetřování na místě převzali kriminalisté, prověřují veškeré okolnosti tohoto případu a byla nařízena soudní pitva. V případu zatím nebyl nikdo obviněn a policisté čekají na výsledky znaleckých posudků.