Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vůz se po střetu s traktorem převrátil na střechu

K další dnešní vážné dopravní nehodě opět vyjížděly všechny záchranné složky

Autor: Jana Holá čtvrtek 28. března 13:00 , aktualizace 13:01

Nehody

Partner článku – Inter distribution

     Dnes okolo půl desáté dopoledne došlo v Hlavňovicích na Klatovsku k další dnešní dopravní nehodě, během které se střetl osobní vůz s traktorem a poté se převrátil na střechu.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. 

    Hasiči zajistili prostor a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali dva zraněné.

     "Záchranáři si na místě převzali do péče ženu narozenou v roce 1987 a muže narozeného v roce 1990, a oba byli naštěstí jen s lehčími zraněními transportováni do nemocnice v Klatovech," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Šestačtyřicetiletý řidič traktoru, za kterým byl umístěn návěs, podle dosud zjištěných informací odbočoval vlevo na místo ležící mimo komunikaci v době, kdy ho předjížděl třiatřicetiletý řidič osobního vozidla Suzuki.
     Došlo k bočnímu střetu, následkem kterého bylo vozidlo Suzuki odraženo na strom vlevo mimo komunikaci a následně se převrátilo na střechu do levého silničního příkopu. Řidič vozidla Suzuki i jeho šestatřicetiletá spolujezdkyně byli převezeni k lékařskému ošetření. Dechové zkoušky řidičů byly negativní. Příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají," doplnila nám mluvčí policie.

Foto: HZS

 Inter distribution

Prodejce špičkových značkových klasických i farmářských skleníků a doplňků k nim - přímý dovozce. Vše pro zavlažování skleníků i zahrad. Poradenství a servis.