Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto Video

Tramvaj auto doslova napíchla

Otáčení v křižovatce se taxikáři nevyplatilo

26. října 2019 16:13 , aktualizace neděle 27. října 09:27

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – D.S.D. METAL plus


     Ke střetu osobního vozu Škoda Octavia s tramvají linky číslo 4 jedoucí směrem do centra došlo na křižovatce Karlovarské třídy a ulice Na Chmelnicích dnes po druhé hodině odpoledne.
     "Osmatřicetiletý řidič vozidla Škoda Octavia nerespektoval svislou dopravní značku Řazení v jízdních pruzích a na signál Volno na semaforu se otočil vlevo, kdy chtěl jet zpět k ulici alej Svobody. Při tom došlo ke střetu levého boku auta s tramvají, kterou řídila jednapadesátiletá řidička," popsala tisková mluvčí policie.
     Tramvaj auto doslova napíchla a řidič utrpěl zranění, na místo proto vyjely všechny záchranné složky.
     "Muž ročník 1981 byl se středně těžkým zraněním transportován do Fakultní nemocnice na Lochotíne," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Dechová zkouška na alkohol proběhla u obou řidičů s negativním výsledkem. Škoda na osobním automobilu byla odhadnuta na 300 tisíc korun, na tramvaji 10 tisíc korun," doplnila mluvčí policie.
     Nehoda omezila tramvajovou dopravu na Lochotín na přibližně půl hodiny.


 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.